Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájt valaha valakinek, amikor...

Fájt valaha valakinek, amikor csiszolták a fogát, ha akár régen is történt?

Figyelt kérdés

Nyári balesetem volt: csúnyán kitörtem a fenti metszőfogam , de azt mondta a fogorvos, hogy menthető, de le kell csiszolnia. Ettől nagyon megijedtem, jövő héten lát neki. Mire számítsak??????

17L



2016. aug. 15. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ferjem kapott koronat a fogara tavaly,ugye csiszoljak hozza a fogat. Kapsz szurit elotte esetleg amikor kimegy az erzestelenito akkor fajhat kicsit . De akkor sem panaszkodott,egy algoflexet talan bevett ha jol emlrkszem.Pedig neki nem volt egyszeru a csiszolas tulzottan ra volt nove a fogara az inye. Szoval Nyugi. Gyorsan tul leszel rajta. ;)
2016. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem mindenki azt mondta, hogy ez felnőtt embernek is rettenet fáj(t), és készítsek Libero-t, ha megyek erre a beavatkozásra:((((((((((((
2016. aug. 15. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Idióta ijesztgetők. Elérzéstelenítik és semmit nem érzel, csak kellemetlen, mert sokáig tart.
2016. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már sok fogamat csiszolták, egyik sem fájt, utána érzékeny a fog hidegre és melegre, addig míg a koronát fel nem teszik.
2016. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!