Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Régen füveztem, voltam depress...

Régen füveztem, voltam depressziós most tisztulok fáj néha a vesém megfog valaha szünni az elvonási tünet meg a depresszió? én biztos gyógyszert nem akarok rá szedni?

Figyelt kérdés
Néha érzem magamon hogy fáj a fejem meg felpörög a szívem.. ennyi feszült vagyok néha..?

2014. febr. 2. 20:11
 1/1 cli_hlt ***** válasza:

A marihuána elvonási tünetei csak gyakori, krónikus fogyasztásnál szoktak olyan mértékben jelentkezni, ami zavaró.


Tehát ha napi szívásról van szó hónapokig, akkor van olyan ember, akinek nehéz utána csökkenteni a gyakoriságot, illetve nehéz lehet abbahagyni a szívást.


Ha "régen" füveztél, akkor egész biztosan nem megvonásról van szó.


A depressziót sokminden okozhatja, csakúgy, mint a fejfájást és a szívdobogást (kávézni szoktál?).


A rossz kedv, feszültség és szívdobogás inkább szorongás, mint depresszió.


Gondolkozz el, hogy miért vagy feszült, próbáld meg megoldani azt a problémát. Ez ugye marha könnyű mondani, nyilván megoldottad volna, ha tehetnéd. Voltam hasonló helyzetben, és sikerült megoldani. Viszont voltam orvosnál, és kaptam rá gyógyszert, ami segített.


Ha nem megy egyedül, kérj segítséget.

2014. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!