Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kaphat valaki fogszabály...

Miért kaphat valaki fogszabályzót? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval azt szeretném kérdezni, hogy miért kaphat valaki fogszabályzót? Írjatok le mindent légyszi, mivel lehet nekem majd kelleni fog, és nagyon nem szeretnék:( Egy fogam az alsó sorból kissé befelé áll(talán kicsit nagyon befelé:D),és folyton véletlenül beharapom a számat, most is 2 helyen sebes... Fogszabisok, ti miért kaptatok?

2016. aug. 20. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezért, ami neked vansimán fel lehet rakni. Több, mint valószínű, hogy a harapasod se jó. Szóval minél hamarabb menj fogszabályzásra.

Amúgy ény azért kaptam, mert nyitott harapásom van és a felső fogsorom szemfoga elkezdett kifelé nyomódni.

2016. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nekem nem volt és nem is lesz(nem azért mert nem akarok csak szépen állnak a fogaim)de szerintem a fogszabályzó nagyon menő...fogd úgy fel hogy valamivel egyedibb vagy
2016. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kecskeszárny válasza:
Szia:D én azért kaptam mert szünetek vannak a fogaim közt:D egyébként ne félj tőle, nem egy borzasztó dolog:D 4 hónapja van fent nekem a felső, és nekem nem fájt az első héten se de sokaknak igen.. Ma voltam pont fogszabin és felrakták alulra a tágító gumikat a hátsó fogamra hogy kitágítsa és legyen hely a vasgyűrűnek, ne fájjon annyira. Holnap is megyek fogszabira és felrakják az alsót:))
2016. aug. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!