Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1hónap múlva leszek 15. Ha...

1hónap múlva leszek 15. Ha SZTK-ban csináltatok fogszabályzót, akkor is teljes árat kell fizetnem érte, vagy államilag támogatott? És, ott mennyibe kerül egy állandó fogszabályzo felülre-alulra?

Figyelt kérdés
Hány éves korig lehet ott csináltatni? Milyet ajánlotok? S.O.S. valaki írjon tapasztalatokat is légyszives!!!

2016. aug. 9. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

-Azt hiszem 16 éves korig kell elkezdeni

-Nekem 2-3 éve kb.65 ezer forint volt (ez a támogatott ár, amúgy 200-300-kituggyahányezer forint)

2016. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mindig én: (ha érdekel) még utána venni kell éjszakait hogy rögzítse, az 16 ezer forint volt nekem
2016. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Viszont én kivehetőt semmi képen nem szeretnék, mert növéremnek volt éjszakai és mivel azon van egy műanyag, úgy gondolom, h nem tudnám elviselni. Szerinted megoldható, hogy állandót kérjek/kapjak?
2016. aug. 11. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Megint én: állandót adnak, csak miután majd 1-2 év múlva kiveszik, a fogaid instabilak lesznek, ezért valószínűleg éjszakait is kell utána hordanod (legalábbis nekem is és a bátyámnak is így volt)
2016. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!