Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fiúk/férfiak nektek hozott...

Fiúk/férfiak nektek hozott valami pozitív dolgot az életetekbe a több évig tartó körülményes és költséges fogszabályozás? Érdemes volt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én lány vagyok, de az én fogszabályzós karrierem elég hosszú, hogy idepofátlankodjak :) Volt éjszakaim, felragasztottam, utána másféle éjszakai, közben csomó finomság, mint harapásjavítás, 4 csontfog, 7 tejfog kihúzása, egyebek. De utólag úgy érzem, megérte. Ha már csak azért is, mert nem állnak egymásra a fogaim, ergo könnyebb tisztítani, nem szuvasodik be. Amikor nőtt a bölcsességfogam, szinte hálás voltam a bunkó sztk-s orvosnak, aki kikapta a négyeseim, mert gyakorlatilag nem fértek volna el a fogaim a számban.


Egy fiúban meg nagyon megfog a mosolya, vonzó egy rendezett, szép mosoly. És szerintem ezzel nagyon sok más is így van. :) Tehát ha nem csak "a hármas egy nagyon picit szemezget a kettessel" akkor érdemes belevágni szerintem.

2016. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dehogyis haragszom, köszönöm hogy hozzászóltál, csak azért írtam férfiakat mert tudni szeretném hogy a gyakorlatban nekik mennyire segített a társkeresésben. :)

Sajnos eléggé össze vannak torlódva a fogaim. Tisztítani tudom őket, de magabiztosan/fotón nem merek mosolyogni és gyakorlatilag csak a lányok kedvéért vágnék bele, hátha nagyobb eséllyel találom így meg az igazit..

2016. aug. 21. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Épp a minap beszéltünk erről tesómmal. Én lány vagyok, ő fiú és mindkettőnknek volt éjszakai, utána állandó, közben neki foghúzás, nekem műtét. De azelőtt egyikünk sem mert nevetni vagy csak simán mosolyogni mások előtt. A fogszabályzás után mintha felszabadultunk volna.

26/L és 27/F

2016. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!