Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit es hogyan ehetek bölcsessé...

Mit es hogyan ehetek bölcsességfog műtét után? Illetve mik utáni a teendőim?

Figyelt kérdés
Tegnap műtöttek ki mind a 4 bölcsességfogam es egész nap nem mertem enni. Vettem bébi ételt (laktóz menteset) arra gondoltam reggel egyet elnyammogok. Utána viszont hogyan tartsam tisztán a számat ? Mondhatok fogat vagy sos vizes oblogetes vagy mi lenne a legjobb?

2016. aug. 23. 02:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Erről nem tájékoztattak az orvosaid? :O

Nekem 3 hete vették ki őket, nekem azt mondták semmi tejes dolgot de azon kívül ami jól esik. Nekem szájzáram is volt úgyh duplán jól jártam. Én virslit ettem kis karikákra szelve h már csak éppen egyet kelljen rajta rágni. Valamint teába áztatott babapiskóta.

Fogmosás fogmosás. Ahogy szoktad megmosod a rendeseket és utána egy ultra soft fogkefével megmosod a sebet. Nekem azt mondták 1-2 napig óvatosan mossam utána meg rendesen tisztogassam meg nem baj ha vérzik, de ha bele ül a lepedék akkor lassabban gyógyul.

Nekem egy curasept nevű öblögetőt ajánlottak, hogy azzal öblögessek.

2016. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!