Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után meddig fog...

Foghúzás után meddig fog ennyire iszonyúan fájni?

Figyelt kérdés
18:00kor húztak két egymás melett lévő hátsó fogat.. Az egész cseppet sem fájt erre kimegy az érzéstelenitő és kaparom a falat. Most vettem be egy advil ultra fortet.

2016. aug. 25. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Egy pár napba biztos bele telik, mire regenerálódik. Szájvizes vagy pálinkás öblögetés összehúzza a sebet, plusz fájdalomcsillapító tabletták. Nekem volt hogy több napig nagyon fájt, vérzett és enni sem tudtam. Jobbulást!
2016. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jegeld az arcodat! Normál esetben nem fáj egyfolytában. Mivel két fogadat húzták ki, és ráadásul hátsó, ezért fájhat ennyire. Jobbulást!
2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEkem is nagyon fájt utána azt hittem megőrülök. Vettem be fájdalom csillapítót valahogy elaludtam délután aztán estére már nem fájt.
2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Donalgin.Az kilő 12 órára kb bármit.Viszont vényköteles.

Amúgy meg jegelés és 1-2 nap múlva elmúlik.

2016. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen iszonyatosan nekem csak a zsibbadás kiállta után fájt, másnap már nem kellett gyógyszer, de még fáj pár napig míg a seb be nem gyógyul.
2016. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napja húzták és még mindig fáj :/ Néha kevésbé, de most megint elkezdett iszonyùan. Én napi 2 advil ultra fortevel kibirom.
2016. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!