Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi az esély, hogy komoly...

Mennyi az esély, hogy komoly bajom lesz az elhanyagolt fogaimbol?

Figyelt kérdés
3 kilyukadt, betomtek, gyokerkezeles lett a vége, majd szetfurkaltak kb csak a csonk maradt még belőlük , a huzastol féltem és nem mentem többet. Nagyon rossz állapotban vannak a fogaim ezért szégyelltem másik fogorvoshoz menni most viszont kértem időpontot. Azt hallottam súlyos következményei lehetnek az elhanyagolt fogalmak (infarktus, stroke). Kb két éve vannak ilyen állapotban. Mennyi az esélye, hogy baj lesz ? Most megcsinaltatom oket
2016. aug. 26. 11:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként az inyem csak ritkán vérzik (elméletileg úgy jutnak be a szervezetbe a baktériumok )
2016. aug. 26. 11:48
 2/2 anonim ***** válasza:
ha most megcsináltatod őket, akkor eltűnnek ezek a gyulladt, beteg gócpontok a szervezetedből, és újra jó lesz :) de ne tologasd tovább, sajnos én is tudom, milyen ez. nekem ahajam hullott egy rosszul kezelt fogam miatt, hamar abbamaradt.
2016. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!