Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghijjal mit kezdjek?

Foghijjal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit lehetne vele csinálni (fogszabályzóm nem lehet) és szerintem tiszta gáz hogy foghíjas vagyok, meg akarom csináltatni.

2016. aug. 27. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig a tág fogközökre pont a fogszabályzó a megoldás. Olyan nincs hogy valakinek nem lehet, maximum az anyagiak miatt, de azért nem olyan drága hogy ne tudjál félretenni rá. Ha hetente félreraksz egy ezrest, jövőre már fel is rakhatják.

Ha foghiány van (kihúzott fog miatt), akkor bizonyos esetekben azt is meg lehet oldani fogszabályzással, de a legésszerűbb megoldás a fogpótlás (híd vagy implantátum).

2016. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogszabályzóm tényleg nem lehet. És nem a pénz miatt mert az nem gond, de köszönöm a választ
2016. aug. 27. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem neked kell vele bármit kezdened, hanem a fogorvosnak. Majd ő megmondja, hogy mik a lehetőségek, ha elmész hozzá.
2016. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!