Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon nehezen szánom rá...

Nagyon nehezen szánom rá magam a fogorvosra, de ha mégis megtenném hogyan kezdjek hozzá? A pénz nem számít.

Figyelt kérdés

Betegesen félek tőle.

Sajnos elég komoly beavatkozásra lenne szükség.

Már sok pénzt gyűjtöttem össze rá és nem sajnálnám az egészet rákölteni.

Most van egy nagyon csinos barátnőm aki így is szeret,de megérdemelné,hogy érte megtegyem.



2015. máj. 17. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

én gyerek korom óta nem voltam, holnap megyek kihúzatni a letört fogam, de csak azért szántam rá magam mert az ín mellette mindig bedagad és gennyes lesz.

Amúgy én se mennék el, de ha holnap könnyen lezajlik akkor rászánom magam a többit is megcsináltatni.

2015. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ide írok hogy más is olvassa,

Na túl vagyok rajta, gyorsan lezajlott maga a húzás, előtte kellett várnom amíg behívtak meg utána hogy hasson az érzéstelenítő.

Csak annyit csinált hogy ínyt lenyomogatta annyira hogy legyen rendes fogás a fogon azt lehetett érezni de nem fájt, a gyökért már egy pillanat alatt kiszedte.


Komolyan otthon többet szenvedtem a begyulladt ínyemmel mert mindig nyomkodtam hogy kijöjjön belőle a genny.

2015. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét, keress jó meg szimpi dokit
2015. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na meg talán ne a körzetibe menj

De előtte tájékozódj -

2015. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Implantálni kéne?

(Vagy mi a komoly beavatkozás)

2015. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg talán először menj el panoráma rtg-t készíttetni -

(Bár oda általában úgyis elküldenek)

2015. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!