Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehetne tenni a fogaimmal?

Mit lehetne tenni a fogaimmal?

Figyelt kérdés

Nos, az első két fogam előreáll és csak akkor tudom becsukni a számat, ha erőltetem. 19/L vagyok szóval valszeg nem lenne olcsó, ráadásul nincs is nagyon pénzünk fogszabályzóra.

Egyébkènt mondták már hogy szép fogaim vannak csak ugye az első 2 fogam elég ronda így..


2016. aug. 27. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
El se hiszed, pénz kell hozzá. Amihez meg dolgozni kell és megcsináltatod szépen zsebből.
2016. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig a fogszabályzó tudna segíteni. És sajnos valóban nem olcsó.
2016. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olcsó a fogszabályzó, de nem is megfizethetetlen és nagyon is megéri. Bár neked már nem jár kedvezmény, de TB alapon még mindig olcsóbban meg tudnák csinálni (itt csak a készülék árát kell kifizetni, az orvosi munkát nem). A konzultáció az árakról meg mindig ingyenes.

A probléma inkább abból van hogy ha egyetemre mész, akkor hogy fogsz tudni visszajárni kontrollokra (ívcsere, húzás). A fogszabályzós kezelés minimum két év - eddig tart a rögzített, utána meg általában kétszer ennyi időre retenciós készüléket kapsz (lehet rögzített vagy kivehető).

2016. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!