Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letort fogak, van valami...

Letort fogak, van valami ideiglenes megoldas?

Figyelt kérdés
Egy sajnalatos biciklibaleset kovetkezteben sikerult az osszes elso fogambol kisebb nagyobb darabokat elhagynom es hat nem tul szep latvany, fogorvoshoz jovoheten megyek, es gondolom o se csinalja meg mindent egsdzerre. Van-e ilyenkor esetleg valami ideiglenes megoldas, hogy valahogy kinezzek? Felcsatolhato fogsor vagy valami ilyesmire gondoltam.
2016. aug. 30. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs felcsatolható fogsor, jövő hétig bírd ki.
2016. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos egy olyan nem készülne el, mire te eljutnál a fogorvoshoz. Tudom, hogy szar érzés, én egy vaskapuval való találkozás közben vesztettem el az első fogaim felét. Szerintem megcsinálhatja egyszerre is akár, ha nem túl nagy darabok, de ezt nem tudom. Nekem a kettőt egyszerre csinálta.
2016. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!