Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső két metszőfogam...

A felső két metszőfogam között elől ás hátul fák az ínyem. Mit tegyek ellene és ez miért van?

Figyelt kérdés
Egyik nap a felső két metszőfogam között elkezdett fájni az ínyem, először csak hátul, aztán fokozatosan elől is. Most szerintem meg van duzzadva nem nagyon tudom nem látok oda. Egyébként nem is zavarna, ha nem lenne mély harapásom, mert így nem tudok rágni csak félig. Azért lenne jó, ha valaki megmondaná, mert nem akarok feleslegesen fogorvoshoz menni, ha ő is ugyanazt mondaná, amit ti.
2016. szept. 1. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő, patikába is lehet kapni egy csomó fajtát.
2016. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ölögesd a szád teafaolajjal.
2016. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pflogosol oldattal töményen ecseteld naponta többször!
2016. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sima ínygyulladás, nekem is szokott lenni.Szedj vitamint, ha pedig nagyon fáj és nem tudsz enni, a Cataflam segít.Plusz naponta 2x moss fogat, és vmivel öblögess is, ami fertőtlenít, Phlogosol is jó.


Nekem a Blanx fogkrém (bár elméletileg nem erre való, hanem fogfehérítő)szüntette meg teljesen, évekre az ilyen panaszaimat (többször visszajött a gyulladás, évente 2-3x).Ha Neked nem szokott ilyen lenni, akkor az öblögetés segít sokat, de amúgy magától is elmúlik.

2016. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!