Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóm van, rögzített...

Fogszabályzóm van, rögzített harapásemelővel, de nem tudom elviselni. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

A nyelvemet már véresre kidörzsölte, a viasz nem használ.

Az a kérdésem, hogy le lehet-e szedetni a harapásemelőt úgy, hogy a fogszabályzó megmarad.



2016. szept. 8. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a harapasemelo is kell..nekem szerencsere nincs,de ha jol tudom azt korabban leszedik mint a fogszabalyzod..lehet majd megszokja a szad..miota van fent?Ne add fel:)szenvedni kell de megeri!!
2016. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Már egy hete van fent, de semmit sem javult a beszédem, nem tudom megszokni, pedig egyfolytában gyakorlok beszélni...Arról nem is beszélve, hogy csak bébi ételt tudok enni...

Azt esetleg nem tudod, hogy miért kell hogy ez fent legyen?Tervezem hogy visszamegyek a fogszabályozóhoz, de még nem rendel.

Nagyon megköszönném, ha valaki leírná, hogy egyáltalán mi célt szolgál ez az átok, azon kívül hogy megkeseríti az életemet.

Előre is nagyon köszi!

2016. szept. 12. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A nevében is benne van, hogy azt a célt szolgálja, hogy megemelje a harapásod. Valószínűleg túl mély a harapásod
2016. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, folytatom. Szóval túl mély a harapásod, és ugye a fogszabályzó nem csak a fogaidat rakja rendbe, szóval nem csak esztétikai oldala van a dolognak, hanem a harapásodnak is megfelelőnek kell lennie. Ha van alul is fogszabályzód, szolgálhatja azt a célt is, hogy a felsőkkel ne harapd le az alsókat:)
2016. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan:)a harapasod miatt kell :) egyebkent egy ket hetig en is szenvedtem..nem tudtam normalisan beszelni voltak betuk amik nehezebben mentek es ugy hogy nincs harapasemelom szoval nekem is belekellett tanulnom megszoknom a fogszabalyzot:) elso voltam.:)
2016. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is most full ugyanez a helyzet, csak ez az 1. Napom.. :S
2016. okt. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!