Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kecskemét: sztk-s fogászatr...

Kecskemét: sztk-s fogászatròl vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a kecskeméti sztk-s fogászatròl? Tényleg olyan rosszak, mint ahogy azt sokan állítják? Vagy azért javult az elmúlt években valamit? Tapasztalatok?

Valamint, melyik orvosokat tudnátok ajánlani?



2016. szept. 12. 01:32
 1/2 Beatrix0522 ***** válasza:

SZTK fogorvosi tapasztalatom úgy van, hogy édesanyám fogait ott csináltatta. Ő meg volt elégedve a Dr. nő nevét nem tudom, de majd megkérdezem. Nagyon szépen megcsinálta neki, bár ugye kért pénzt, mert fogpótlást csinált. Nem volt vele gondja.


De ugye a dokik körzetekre vannak bontva ...utcákra, úgy, hogy elsőnek nézd meg kihez tartozol...lehet elvállal másik is, de kicsi az esélye, mert itt mindig tumultus van, és sokat kell várni...


Ennek ellenére, hogy neki pozitív tapasztalatai voltak én nem mertem beülni az SZTK fogorvosi székbe...Magán orvoshoz mentem, Dr.Hajagos Zsolt, őt merem is ajánlani, ha úgy döntenél hogy magánhoz mész. Nekem ő hozta rendbe a fogaim, és egyszer sem volt kellemetlen élményem...

2016. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
48%
Dr. Gász Judit a körzeti fogorvosom. Zseniális. Van humora, nem fáj és jól dolgozik. Örömmel járok hozzá. Nagyon féltem, de egyáltalán nem fájt, pedig elég durva dolgokat csinált.
2017. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!