Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tomott fog alatt duzzanat az...

Tomott fog alatt duzzanat az inyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eloljaroban, azert irok ide mert meg 2 hetig eselyem sincs elmenni fogorvoshoz, munka miatt sajnos nincs idom. Van egy tomott fogam, es alatta lett egy jo szilvamagnyi kemeny duzzanat. Nincs bedagadva az arcom, nem is faj egyaltalan, csak egyszeruen zavar. Reggelente ha az arcomnak azon a felen alszom akkor egy kicsit nyom de ennyi. Nem urul semerre, nem is novekszik, csak ott van. A dokimat felhivtam, azt mondta hagyjam beken, szerinte el fog tunni mire oda jutnek, h hozza elmenjek. Mit tudok vele kezdeni szerintetek? Azert csak zavar... :-D Koszonom!



2016. szept. 12. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzateszem, hogy az a fogam ami alatt ez lett, 4 eve lett betomve. Leven allatorvos vagyok, baromira munkalkodik bennem az oszton, hogy nekiugorjak egy tuvel meg egy fecskendovel :D
2016. szept. 12. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az emberorvos azt mondta, hogy hagyd békén, akkor hagyd békén! Most neked magyarázzuk? :)
2016. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert zavar :D Es mar osszeolvastam mindenfelet Googleben, es be vagyok foscsizva, hogy meg fogok halni. Talan genny csak nem tud urulni, nem tudom. :(
2016. szept. 12. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tömött fog mellett duzzadt az íny, akkor lehet gyökérkezelni kell azt a fogat, mielőbb el kellene menned fogorvoshoz, de nem ahhoz, aki azt mondta, hogy el fog múlni magától, ne törődj vele.
2016. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!