Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzo mennyi időt kell...

Fogszabalyzo mennyi időt kell hordani?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és kicsit kusza a fogsorom..van 2 vampirfogam(:D), de úgy igazából szimmetrikus az egész:)) folyami hajon dolgozom, és a szezonom január közepén jár le ..kb március közepéig vagyok szabadságon. Ennyi időre fogszabalyzo rakatni érdemes? Segít valamit? Igazából nem nagyon értek hozzá, családban senkinek sem volt. Ha visszajovok dolgozni fogszabalyzoval akkor kell ellenőrzésre járni? Kb 2-3 havonta megyek haza. Kb mennyibe kerülne?
2016. szept. 14. 10:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért és a kérdés rossz megfogalmazásaert. Telefonom automatikusan javit
2016. szept. 14. 10:34
 2/5 klopusz ***** válasza:

A lányaimnak volt fogszabályzója igaz, fiatalabb korban (tizenéves koruk elején).

Nagylányom egy évig, a kisebbik majdnem két évig "hordta", rendszeresen 6-8 hetente kellett kontrollra menni.


Remélem, segítettem.

2016. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezekre csak egy fogorvos tud válaszolni. Mivel nem látjuk a fogsorod, ezért pontosat sem tudunk mondani.

Csak tapasztalatok, de ahány ember annyi féle fogsor.


Elmész a fogorvoshoz, közlöd vele a célodat, és ott azonnal elmondja, hogy mi a helyzet. S az összes kérdésedre válaszol.

2016. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak orvos tudja megmondani, de abban laikusként is szinte teljesen biztos vagyok, hogy két hónap nem elég.

Minden ismerősöm, akinek volt ilyene, vagy egy évig hordta, állandó állításokkal.

2016. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 13 hónapig hordtam és 4-5 hetente jártam kontrollra.
2016. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!