Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó 2 bölcsesség fog húzás?...

Alsó 2 bölcsesség fog húzás? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap voltam a szájsebészeten Győrbe nagyon jó doktornőt fogtam ki azon kivül hogy hallottam recsegni ropogni a fogam ahogy húza semmi mas kellemetlen nem volt ... de 26.an megyek vissza 3napot befeküdni mert az alsó 2 bölcsessèg fogam csak mütèti uton tudja eltávolittani!

Mennyire fog fájni azt mondta bodittani fog ès érzèstelenittést is ad de nagyon félek :(

Valakinek volt ilyen élmenye a Győri szájsebészettel ? A ball oldali mincs kinn a jobb oldalibol csak egy nagyon kicsi

Köszi a válaszokat!!



#Szájsebèszet
2016. szept. 15. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem altatásban műtötték a 4et Pesten. Rosszul feküdtek és nem volt kint egy sem. Amíg hatott az érzéstelenítő semmit nem éreztem, utána volt kegyetlenül rossz. Szerintem ha rendesen jönnének ki és nem olyan nagyok akkor nem lesz semmi baj, kicsit fájni fog de nem jobban mint a húzás.
2016. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát remélem átvészelem :)

Utánna sokáig fájt ? Gondolom azért adtak fájdalom csillapitót. Dokinö azt mondta max a haza utra legyen nálam gyogyszer mert ök majd mindent adnak.! Remélem feleslegessen pànikolok

2016. szept. 17. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem utána 4 napig kegyetlenül fájt, 1,5 hétig fájdogált de akkor már napi 1-2 panadollal elvoltam. Túl lehet élni :) Nekem nagyobb problémát okozott, hogy szájzárat kaptam és ettől nem igazán tudtam enni.

Nekem receptet írtak cataflamról meg antibiotikumról meg még helybe utazás elptt kaptam egyet búcsú ajándéknak :D meg 2 jeges tasit amivel jegelnem kellett.

2016. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a házidoki flektor port írt hogy az jó erős. Cataflamot szoktam szedni akkor lehet viszek azt is :) aztmondta a fogorvosom vigyek baby kaját :D
2016. szept. 21. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!