Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol van Fejér megyében olyan...

Hol van Fejér megyében olyan orvos, aki ellátna tb-re úgy, hogy a bejelentett lakcímem még Miskolcon van?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem látnak el tbre így, hogy Miskolcon van a bejelentett lakcímem akkor valaki olyat tudnátok e ajánlani aki nem dolgozik drágán de egy kezelésnél nem ront, hanem megjavitja a fogamat! Ahol érdeklődtem rendelőknél egy fogtömés 10-15 ezer ft és sajnos ezt most nem tudom megengedni magamnak.. :( Sürgős lenne ... Előre köszönöm a segítséget!

#fogorvos #fejer megye
2016. szept. 22. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát érdeklődj tovább mert sajnos nem csinálják meg tb-re. Nekem hajdú biharba 5 ezerért tömték be. Szerintem csak átvernek téged mert egy tömés nem kerül 15 ezerbe csak így akarnak több pénzt kihúzni belőled.
2016. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!