Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fél éve húzott fog helye...

Fél éve húzott fog helye rakoncátlankodik?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve keserves kínok közt húzták ki a bal alsó, első nagyőrlőmet, ami igazából tejfog volt még(nem volt alatta csíra). Azóta a seb begyógyulni látszott, de kb. két napja érzékeny és kissé duzzadt lett. Érintésre kifakad, sós lé és vér "folyik". Nem fájdalmas, hanem érzékeny. Ez jelentheti azt, hogy benne maradt egy szilánk és az lökődne ki? (És segíteni kellene neki?)

A szemközti "párja" gyulladtan, de komplikáció nélkül lett kihúzva, gyógyult szépen.


Volt valakinek ilyen jellegű baja? Neked foghúzás után mikor potyogott még szilánk?



2016. szept. 26. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a bal alsó hatost húzták, ott maradt egy picike szilánk, én akkor vártam vele, nem mentem orvoshoz külön vissza, mert nem okozott gondot. Egyszercsak kijött, már csak azt vettem észre h nincs ott...

Én a te bajoddal tuti h meglátogatnám a dokit.

2016. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ez valami más lesz, köszi a válaszod!


Ha esetleg van valakinek más tippje míg dokit nem vadászok, kérem írja meg! :)

2016. szept. 26. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell röntgeneztetni a fog helyét, menj dokihoz!
2016. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!