Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 hete húzott bölcsességfog...

3 hete húzott bölcsességfog után megint erős fájdalom az egész arcban, állkapocsban, fülben, torokban normális?

Figyelt kérdés
ugyan úgy fáj most megint mint amikor még megvolt a fogam. Nem kaptam rá semmi gyógyszert. Normális hogy pár hét után elkezdett úgy fáj mint amikor még megvolt? Eddig egyébként nem fáj, pár napja kezdett el néha néha enyhén bele nyilallni és kezd felerősödni. Volt akinek még sokáig fájt utána és szinte úgy mint amikor még megvolt a foga? fogorvossal megnézettem annyit mondott még nincs begyógyulva, de hogy ez a fájdalom normális-e arra nem igazán tudott válaszolni. Menjek házi orvoshoz hogy írjon rá valamit?
2014. máj. 14. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gyulladt be (a helye)?

Én kérnék rá valamit (fájdalomcsillapítót)

2014. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg antibiotikum (Dalacin)
2014. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs begyulladva a helye, meg az nem is fáj, hanem az arcomba, állkapcsomba meg a fülembe nyilall bele a fájdalom. Mondom a fogorvos erre semmit nem mondott, csak hogy kenegessem betadine-val lefekvés előtt. mondom ő azt mondta hogy megvan a nyirokcsomóm dagadva, de meg is voltam fázva szóval az attól is lehet. Ezért gondoltam rá hogy háziorvoshoz elmegyek hogy mit mond erre és hátha ad rá valamit.
2014. máj. 14. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Visszamennék a fogorvoshoz megnézetni

Menj el a házidokihoz is, hátha ad rá valamit, ami használ- vagy menj el magán-fogorvoshoz és próbáld

ki a lézert, az is jót szokott tenni

2014. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam fogorvosnál aki magán doki, akkor amikor a kérdést kiírtam. De ezt írtam is. Már nem fáj 2 napja, csak néha érzem hogy belenyilall, szóval nem folyamatos a fájdalom.
2014. máj. 16. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem is pont ez van. Megkérdezhetem neked mi lett és mennyi idő után gyógyult meg?

2019. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lett végül hogy a bölcsesseg melletti fog ami be volt tömve rossz volt es ki kellett húzni mert attól fájt mindenem hogy be volt gyulladva a tömés alatt. Kontár fogorvos tömte sajnos....3szor is azt pedig mar rég húzni kellett volna. Másik doki vette ezt észre kihúzta es elmúlt a fájdalom. Szóval a bölcsességfog lehet nem is fájt es tévesen lett kihúzva mert ez a fog ráhúzott arra és azt hittem arról fáj.
2019. aug. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!