Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozhat aftát ill. hogy...

Mi okozhat aftát ill. hogy lehet megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Ugy kb örökre...!
2016. szept. 26. 19:47
 1/6 anonim válasza:
Sehogy nem lehet. Ha nem tiszta pohárból iszok, az nálam kihozza. Mindenhova vigyél saját poharat.
2016. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés.. :D Régebben nekem csak néha volt, novemberben párom összeszedett valamit, jött ki neki afta, aztán rajtam is kijött, és azóta 2-3 napos szünetek kb havonta vannak, egyébként mindig van a számban :( majdnem egy éve már, mindent próbáltam, az aktuális aftára jó, de utána megint jön ki :(
2016. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Immunbetegség. Van akinek mosatlan gyümölcstől jön ki, nekem pl ha megkarcolja valami pl kifli a számat. Azt vettem észre hogy amikor több gyümölcsöt és zöldséget eszek kevesebbszer jön elő. Leginkább télen szokott. Corsodil szájfertőtlenítőt szoktam használni. Évek óta küzdök vele de inkább ez mint a herpesz:)
2016. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Probiotikum, immunrendszer támogatónak.

Tüneti kezelésnek meg ezüst kolloid.

2016. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, még csak annyit kérdeznék hogy mit gondoltok az anaftinról?

Megéri kipróbálni?

2016. szept. 26. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Immunrendszer erősítésével. Szedjél erős probiotikumot, Flavogárdot, multivitamint.
2016. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!