Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bolcsesség fogat kikell muteni?

Bolcsesség fogat kikell muteni?

Figyelt kérdés

2bolcsesseg fogam kijott felig,folul a fogaimat tolja elore es igy kezdenek kialni az elso fogaim, de lehet en latom igy..

Fogszabalyzot is szeretnek csinaltatni de hogy mukodik a bolcsesseg fogak eltavolitasa? Altatasban kilehet szedetni? Nemszeretnem vegig nezni hogy huzzak ki a fogam:/ nagyon fajdalmas? Mennyibe kerul kb?

Valaki leirna reszletesen hogy mukodik?



2016. szept. 27. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

1 bölcsesség fog miatt vagy akár 2 miatt nem fognak bealtatni.


Székben, fogó, véső, kalapács, turkesztán.

2016. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem kiszedte a fogszabályzós dokim, nem altatásban. Fogókkal vésővel kalapáccsal. :D

Aztán a végén kiszedte a maradék szilánkokat is a sebből.

Én is parás vagyok minden invazív vizsgálatra, de ki lehet bírni. Befújja beinjekciózza, aztán olyasmi mint más foghúzás. Nálam probléma volt h mindkét oldalon megnyílt az arcüregem ezért egy hétig nem fújhattam ki az orromat mert bugyborékolt be a levegő a számba. :D

Ami még rossz lesz az a varratszedés, érzéstelenítés nélkül fogja hegyes fémtárgyakkal döfködni az ínyedet.

Már nem tudom mennyibe került.

2016. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kiműteni, de van rá lehetőség. Nekem a négyet egyszerre vették ki altatásban, de ez eléggé protekciós dolog volt, normál esetben szerintem csak érzéstelenítik. Egyébként nyugi, mivel a szádban matat a doki, nem is tudod végignézni, max érzed, hogy valami furcsa dolog zajlik.
2016. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most meg jobban felek:D elmegyek megnezetni remelem lehet altatasban valahol mert rosszul vagyok ha vegig kell neznem:/
2016. szept. 27. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem simán kihúzták, persze fájalomcsillapító injekcióval. 1-2 napig kellemetlen volt, de maga húzás nem vészes. Amikor adták be az injekciót, nyomást éreztem az ínyemben, de aztán szerintem kiszedhették volna az egész felső fogsoromat se éreztem volna. :-)Egy roppanást éreztem, de nem fájdalmat. Tehát nem vészes. Ahogy kiment a fájdalomcsillapító hatása,akkor sem fájt, csak érzékeny volt. Kamillával öblögettem, és 1-2 napig csak pépes kaját ettem.

A lányomnak viszont már ki kell műteni, és nem altatásban, csak helyi érzéstelenítővel -ezt mondta az egyik doki. Elmentünk egy másik dokihoz, ő azt mondta, még várna egy pár hónapot, amíg jobban kibújik a fog, és akkor simán kihúzza.

2016. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező neked kibújt már a fog vagy az ínyedben van?
2016. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak, holnap fogják kiszedni. Nagyon parázok, de alig várom már, hogy végre kint legyen. Nekem nem csinálják meg altatásban, csak plusz pénzért, de ez gondolom egyedi.
2016. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felig van kintvan az inyembol a fogam,nemnagyon akar kibujni 3hete ugyan olyan gondolom ido kell de holnap megmondjak:/

Utolso valaszolo jobb lessz ha tul leszel rajta,mar enis varom csak felek tole:/

2016. szept. 27. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor még vág felette egy kicsit h ki tudja szedni, de fájdalmat így se nagyon fogsz érezni az injekció miatt
2016. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!