Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Herpeszre tényleg jó a fogkrém...

Herpeszre tényleg jó a fogkrém? Hogyan tudom megakadályozni h kialakuljon?

Figyelt kérdés

ma reggel kijött 1 herpesz a számon,elkezdtem kenni Zovirax-al de iszonyatosan ég tőle, 1ik ismerősöm azt mondta h a mentolos fogkrém az jó rá és 2-3 napon belül el is múlik tőle a herpeszem,ez télleg igaz?

Mivel tudnám megakadályozni h herpeszem legyen???


2010. ápr. 24. 13:01
 1/5 A kérdező kommentje:
jajj ez kimaradt h 1 másik ismerősöm meg azt mondta h neki a fogkrémtől roszabb lett,sőt még tovább terjedt a száján:S
2010. ápr. 24. 13:04
 2/5 anonim válasza:
A zoviraxnál nincs jobb. Azzal kell kenni, már akkor is amikor érzed hogy kezd kijönni. A fogkrémnek is hasonló hatása van, de az csak lassan szárítja le.
2010. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekemis pont az van, de általába nekem fél évente kijön, mondta a doki hogy itt jön ki sok baci, én ilyen tipus vagyok sajna, Zovirax egy nap vagy 5ször kend be folyamatosan meg kamillás vattával törölgetni és nem kapargatni, 4-6 nap és jobb lesz!
2010. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A herpesz sajna végigkisér az életedben,ha már benned van a virus.Élj egészségesen, erősitsd az immunrendszered,hogy sose,vagy ritkábban jöjjön ki.
2010. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én tuti nem tennék rá fogkrémet, hisz az csak irritálja, mert csíp. Nekem a HERPESIN krém vált be.
2010. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!