Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet gond a fogammal?

Lehet gond a fogammal?

Figyelt kérdés

Lepattant egy darab a szemfogamból, amikor csókolóztunk a barátommal. Szerinte nem nagyon látszik, engem viszont nagyon zavar. Elmenjek fogorvoshoz? Nem fog kilyukadni a fogam? Hiszen a zománc is lejött. Régebben is tört már le, kis koromban a másikból, de azzal lekopogom nem volt gond, pedig nagyobb lepattanás volt, még a kádban csúsztam meg általános iskolásként.

23L



2016. okt. 2. 02:28
 1/4 anonim válasza:
100%
lehet
2016. okt. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelmű, hogy menj fogorvoshoz. Ha nincs is különösebben nagy baj jelenleg, később lehet, mert a lepattant rész széle olyan, amilyenre éppen sikeredett, a fogdoki viszont le tudja csiszolni olyanra, hogy szép, sima legyen a felület, hogy minél kevésbé legyen zavaró is, meg minél kevésbé tudjon rajta megtapadni ételmaradék, vagyis hogy minél kisebb eséllyel kezdjen el a lepattanás helyén szuvasodni.
2016. okt. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg fogom nézetni! Csiszolás nem árt a zománcnak?
2016. okt. 2. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem én vagyok a fogdoki. Ő majd tudja, hogy mit hogyan kell. Bízd rá!
2016. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!