Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan tudom hogy gyulladt?...

Honnan tudom hogy gyulladt? Mik a jelek?

Figyelt kérdés

Egy hatso also fogam letort pont felette levobol is egy darab. Mindketto faj. Szeretnem kihuzatni mindkettot mert fogpotlast kapok karacsonyra. Honnan tudhatom hogy gyulladt e? Allitolag akkor nem hat az erzestelenito es fajni fog

7 napja szedek dalacint napi 1-2 150mg illetve kerhetem hogy mindkettot aznap huzza ki? Mert valamelyiktol a fulem is faj


2016. okt. 2. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha normális a fogorvosod, nem húzza ki egyszerre az alsó és a felső fogadat. Az alsótól fájhat a füled. Nem lehet gyökér kezeltetni húzás helyett? Olyan állapotban vannak? Nem a fogpótlás lenne az elsődleges megoldás, mert 1 fog pótlására 2 ép fogat kellene lecsiszolni. Gondolkozz el rajta.
2016. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Mindketto faj es darabokban torik le sajnos ez orokletes. Ezert inkabb huzza hogy a ket hatsot potoltatni tudjam.. nem gyokerkezelik mert porlik szet a fogam. Csak nem tudom gyulladt e es nagyon felek nem hat az erzestelenito megyek holnap reggel
2016. okt. 2. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 7 napja szeded a Falacint, akkor már le kellett mennie a gyulladásnak, így hatnia kell majd az érzéstelenítőnek.
2016. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod. En is ezt remelem ket ora mulva kiderul :) csak allandoan faj a fogam es remelem nem attol hogy gyulladt
2016. okt. 3. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!