Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, feldagadt az...

Fáj a fogam, feldagadt az arcom. Voltam fogorvosnál, de csak rosszabb . Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétvégén már fájt egy kicsit, kedden elmemtem fogorvoshoz. Sokszor volt már ezzel probléma, úgyhogy kértem, hogy húzza ki. Azt mondta, hogy gyulladtan nem akarja kihúzni, már akkor is fel volt dagadva egy kicsit, de nem volt feltünő, csak éreztem . Sumamed antibiotikumot írt fel, reggel este 1-1, szedtem is. Tegnap este alig aludtam, úgy fájt, reggelre még jobban bedagadt, pedig beszedtem már 3 szemet. Elmentem megimt, kaptam érzéstelenítőt, megpróbálta kihúzni, de fájt, úgyhogy most csak kiszedte a tömést, megnyitott két csatornát, hogy kiürüljön. Mondta, hogy szivogassam egy kicsit, mert akkor gyorsabban jön, de vérzik, ráadásul egy kis alvart vér is van benne. Az arcom azóta csak nagyobb és nagyobb.


Mit csináljak, hogy elmúljon?


2016. okt. 6. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Jegeld az arcod és szedd a gyógyszert, hogy lemenjen a gyulladás, és szívogasd ahogy mondta, hogy távozzon a genny és a vér, vigyázz étel ne menjen bele.

Persze ha még jobban fáj és dagad, akkor lehet nem ártana elmenni megint fogorvoshoz.

2016. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!