Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 37 hetes terhes...

Itepiaka86 kérdése:

Mit tegyek? 37 hetes terhes vagyok.3nap alatt 2szer voltam fogorvosnál,2szer kezdték el gyökérkezelni ugyanazt a fogam, mind a kétszer nyitvahagyták, és már komolyan megőrülök annyira fáj! Rosszabb mint először!

Figyelt kérdés
ugy néz ki csonthártya gyulladásom van, antibiotikumot nem kaphatok, reggel megyek ismét hogy kihúzzák! Viszont attól lázasodhatok,és fájhat szintén napokig. Ezek ellen mit tehetek?
2013. júl. 10. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lázcsillapítót lehet bevenni. Inkább minthogy lázasodj!

Antibiotikum is csak indokolt esetben szedhető, orvos felügyelete mellett.

Én a húzásra voksolok;)

29hkm

2013. júl. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


De a doki, tuti jobban tudja;)

2013. júl. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon fájna, tuti bevennék fájdalomcsillapítót. Van olyan antibiotikum, amit lehet szedni terhesség és szoptatás alatt, ezt tudnia kell a dokinak (én is szedtem, mert felfáztam) Amúgy meg algopirin, az láz-és fájdalomcsillapító, hátha használ, de nekem volt olyan, bár akkor már szoptattam, hogy begyulladt az ínyem, 3napja fájt és bevettem egy cataflamot. Nem volt semmi baj. Nyilván nem lehet ebből rendszert csinálni, de a fájdalom sem jobb a babának, mert gondolom biztos rúgkapál már rendesen a pocidban, amikor nagyon fáj neked :( Jobbulást!
2013. júl. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ananke ***** válasza:

Szia!Nekem azt mondta a dokim,hogy Paracetamol tartalmú fájdalom csillapítót be lehet venni.Persze mértékkel.Én nem a fogamra de Ben-u-ront vettem,ebből napi egyett lehet bevenni.De nekem segített.Még asszem a panadol is ilyen,de gyógyszertárba biztos segítenek :)

Hát kitartást,és sok szerencsét majd a szüléshez!!!

2013. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!