Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy menjek el ilyen állapotba...

Hogy menjek el ilyen állapotban? van valami lehetőség lelki gondra?

Figyelt kérdés

hosszú történet de nem mesélem el az egészet.

kiskorom óta félek a fogorvostól sajnos a legszadistább legbunkóbb körzeti /iskola stb orvosokat fogtam ki végig a városban.

pénzhiány miatt nem volt lehetősége a szüleimnek máshova vinni.


sajnos annyira féltem mindig a fogorvostól, felnőtt koromra is, hogy ha behívtak, elájultam összeestem sírógörcsöt kaptam, nemtudtam nyitva tartani a számat..mostanra depresszióm alakult ki a fogaim rossz állapota miatt,sajnos már 5fogam hiányzik ,4súlyosan romlott biztosan ki kell húzni, 4bölcsességfogamat szintén ki kellene műteni. Egyszerűen nem merek elmenni, nem tudnak mit kezdeni a lelki szorongásommal, nincs idő rá, az egyetlen megoldás az altatásos fogászat lenne ami egy vagyonba kerül.

a kérdésem az hogy sajnos nem vagyok pénzes, kevés fizetésből de tisztességesen adósságok nélkül élek, mi lenne a lehetőség hogy ne a körzeti fogorvoshoz kelljen mennem? lehet kérni valami támogatást ilyen gondokra?


2016. okt. 7. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A lehetőség az, hogy elmész maszek fogorvoshoz nem altatásban és betömi 8-10000 Ft-ért vagy kihúzza 5-6000 Ft-ért. Én is rettegtem a fogorvostól, majdnem sírva fakadtam mikor közelített a tűjével a szám felé, de egyáltalán nem fájt a szuri sem és a tömés sem.
2016. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utaltasd be magad egy pszihiáterhez, ha beutal a házidokid ingyen van és kikezelnek éd utána mehetsz fogdokihoz bátran :)
2016. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!