Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pécsi ÁOK kollégiumai...

A Pécsi ÁOK kollégiumai milyen állapotban vannak? Van lehetőség egyágyas szobákban való elhelyezkedésre és ha igen, milyen áron?

Figyelt kérdés

Egy nem teljesen megbízható forrástól azt hallottam, hogy 22 000 Ft körüli áron adnak ki egyágyas szobákat, de további információkat nem tudtam kicsikarni semmilyen weboldalból, sem személyből, úgyhogy nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!

(egy remélhetőleg jövőre fogorvosira járó :) )



2014. dec. 15. 03:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ÁOK-nak egyetlen kollégiuma van a Balassa vagy "B" koli. Kétágyas szobák vannak havi 12 ezer forintért. Egyágyas szoba nincs. Egyedül úgy tudsz lenni, hogy vagy valami miatt nem kapsz szobatársat, de erre elég kevés esélyt látok a tápláléklánc alján lévő gólyaként, vagy lesefteled valahogy a szobatársaddal, hogy költözzön el, de papíron lakjon ott, és ez jóval többe kerül, havonta, mint 22 ezer forint és én csak egy esetről tudok, hogy ilyen történt. Barátnő volt a két lány, az egyik elköltözött a barátjához albiba a másik pedig két ember helyett fizette a szobát. Én az ilyen megoldásokat egyébként gusztustalannak, és inkorrektnek tartom, mert nincs sok hely, és az ilyen görénységek miatt lehet, hogy valaki nem kap kolit.

A szobák egyébként kb 11 négyzetméteresek, tehát kb befér a hűtő, a két ágy, egy nagyobb asztal, meg a beépített-szekrény és betelt a szoba. Kicsit olyan egérlyuk feelingje van. Maga a koli elég lelakott, de ez nagyon függ attól is, hogy ki lakott előtted az adott szobában. Van ahol laminált padló van és tapéta, mert az előző lakó felújította magának a szobát, de van olyan is ahol az ablak mellett befúj a szél. A szobához vizesblokk nem tartozik, csak egy csap. Egyébként szintenként van egy férfi és egy női vizesblokk elfogadható állapotban.

A többi PTE-s koli egyébként jobb állapotban van.

2014. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Akkor azt hiszem inkább ráhajtok az albérlet témára...sajnos abból alább adni képtelen vagyok, hogy saját szobám legyen.

2014. dec. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!