Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma tették fel a fogszabalyzóma...

Ma tették fel a fogszabalyzómat és a fogaim, amikre felraktak a gyűrűket csupa ragasztó, és fáj is ha összecsukom. A tagito meg nagyon vágja a nyelvem. Mit tudok ellenük tenni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Első 10-15 napban kellemetlen... meg fogod szokni
2016. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy az egész nagyorolom ragasztós?
2016. okt. 13. 17:14
 3/5 anonim válasza:
Igen. Majd ami nem kell szépen lassan lekopik. A többit meg türd még 1 hétig (vagy 2ig).
2016. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát a ragasztó valószínűleg le fog kopni idővel, de ennek ellenére nem kéne annak lennie. Szerintem legközelebb kér meg az orvosod hogy szedje le a felesleges ragasztót mert téged zavar. A tágítód az ami a szájpadlásodon fut? Nekem nincs ilyenem csak sima foxim azért kérdezem. Amúgy ha olyanod van akkor minden elismerésem hogy bevállaltad. Amit talán tudok javasolni az a viasz. Ha tudsz tegyél rá ott ahol vágja és akkor begyógyul gyorsan és utána már nem kell a viasz. DM-be tudsz venni fogszabályzó viaszt ha nem kaptál a fogorvosodtól. Írj majd :) privibe

2016. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is, amikor felrakták jó egy hónapig ott volt a ragasztó a fogamon (amelyiken a gyűrű), de nekem ez szükséges volt, ugyanis ez működött a harapásemelőmként, azóta harapásemelőt nem kaptam, a ragasztó pedig elkopott már. :)
2016. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!