Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzassam? A doki sértésnek...

BIaster kérdése:

Kihúzassam? A doki sértésnek veszi, hogy kiszedtem a gyógytömést?

Figyelt kérdés
Hello! Már Hónapok óta küzdök ezzel a foggal és a doki valahogy mindig elcseszte... Sok volt a tömés és letört a fogból, nem tisztította ki elégi,mozgott a tömés és végül odáig jutottunk, hogy egy k**va nagy lyuk van a fogamba. (fent,bal oldalt a leghátsó rágófog.) Az utolsó tömés kieset és tegnap mentem vissza a dokihoz, fájni nem kimondottan fáj csak érzékeny a hidegre,melegre és egyfajta nyomás van rajta. Tegnap rakott rá ideiglenes gyógytömést viszont pár órára rá annyira fájt a fogam hogy nem bírtam megmaradni és muszáj volt kiszednem. Pálinkával öblögettem és fájdalom csillapított szedtem rá.Ma már ép, hogy fáj és egyáltalán nem vészes... viszont nem tudom mit fog szólni ahhoz a doki hogy fogtam és kiszedtem a tömést.. majd csak szerdán rendel legközelebb én már azon vagyok, hogy szimplán kihuzatom.

2016. okt. 18. 08:59
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha még nem gyökérkezelte, akkor az megoldást nyújthat. Három gyökerű hátsó fogról van szó, tehát lehet, hogy nem sikerül tökéletesen a kezelés, gyökértömés, ami később esetlegesen hasonló problémát okozhat. De akár a jelenlegi tünetek további fennállásával is járhat. Akkor már tényleg a húzás az egyetlen választás.

2016. okt. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!