Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért divat még mindig cikizni...

Miért divat még mindig cikizni az embereket a fogszabályzó miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnya fogakat örököltem, apukámtól azt, hogy sárga, anyától pedig azt, hogy nagyon csálé volt és hamar tönkremegy.

2 évig volt fogszabályzóm, most vették le és nagyon sokat bántottak miatta, pedig porcelán volt. Most nem azt mondom, hogy tökéletes lett, de végre merek mosolyogni. Nem tehetek róla, hogy nem szabályos foggal születtem. Azt hittem már elmúltak azok az idők, hogy valakit a fogszabályzó miatt csúfoljanak.


2016. okt. 24. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
De hisz elmultak!
2016. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért csúfoltak engem gimnáziumban? Vagy csak én kerültem össze idiótákkal.
2016. okt. 24. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Most már mindegy! Ne emészd magad emiatt! Egyébként meg a csúfolás nem téged minősít,hanem azt aki csúfolt. Ennyire semmi ember ő.
2016. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberi hülyeség határtalan és minden emberrel újra születik.
2016. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert irigyek.
2016. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az alacsony intelligenciaszintjükre vall.

Kis óvodások,általános iskolások mániája a fogszabályzósokat,szemüvegeseket kicsúfolni.

De gondolj arra: Neked sikerült korrigálni a fogaidat, most biztos szépen állnak, nekik meg könnyen meglehet,hogy 5-10 év múlva nagyon ronda fogsoruk lesz,mert annak idején nem vállalták be a fogszabályzót.

Ugyanez volt nekem a szemüveg. 6 éves koromtól hordtam és idén, 17 éves koromban mondták ki,hogy teljesen meggyógyult a szemem, többet nem kell hordanom.

Az osztálytársaim többsége meg mostanában kapott szemüveget és ez már örökké rajtuk marad.

Tehát jobb korábban rövidtávon ilyen egészségügyi segédeszközöket használni,mint később hosszútávon. :D

2016. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!