Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy 5 napja nagyon...

Normális, hogy 5 napja nagyon fáj a kihúzott fogam helye? Gennyes is talán.

Figyelt kérdés
Abban nem vagyok biztos, hogy genny, ilyen fehér lepedék, de azt olvastam az jó/normális. Viszont nagyon fáj. Pénteken reggel húzták ki. Mihelyt elmúlt az érzéstelenítő hatása, azt hittem megbolondulok. Szedtem cataflámot, arra már teljesen immunis vagyok, flectorra is kezdek az lenni. Holnap terveztem visszamenni dokihoz ha nem javul. Menjek vissza vagy ez normális? Egy őrlőfogról van szó, állítólag nehezebben gyógyulnak a hátsó fogak, de azt nem tartom annyira természetesnek, hogy egyáltalán nem csillapodik a fájdalom azóta. A lyuk szépen húzódik össze, csak ilyen fehér lepedékes es fáj. A leheletemnek is "sebszaga" van.
2016. okt. 25. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és én úgy érzem maradt benne fogdarab. Megpiszkáltam miközben tisztítottam a lyukat és akkor tűnt fel, hogy van benne valami kemény.
2016. okt. 25. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vissza mennék a helyedbe a fogászatra.
2016. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fehéres-szürkés lepedék normális, azt ne piszkáld. Mennyire volt rossz állapotban a fogad? Nekem egészséges fogamat húzták, az egyáltalán nem fájt. Ha neked lyukas, gyulladt volt, akkor normális, hogy fáj.
2016. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, lyukas es gyulladt volt
2016. okt. 26. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor azért fáj.
2016. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hét után is fájt és gyulladt volt.

Visszamentem az orvoshoz, mondta hogy a gyulladás és a lassú gyógyulás várható volt, mert nagyon nehezen jött ki a fog. Írt fel antibiotikumot és ott helyben kitisztította a sebet, nyomott bele 2 gyógyszert is. (Megjegyzem, ha nálad erre készül mindenképpen kérj érzéstelenítést, mert ekkora fájdalmat még soha nem éreztem. Maga a foghúzás ehhez képest semmi volt. :D)

2016. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam azert :) köszönöm :)
2016. okt. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!