Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérhetnék egy kis bevezetőt...

Kérhetnék egy kis bevezetőt az esztétikai fogorvoslásba?

Figyelt kérdés

Nem szépek a fogaim, van gyökérkezelt, amelyik elszíneződött, van amelyik elrébb ugrik, hiába hordtam évekig fogszabályzót és van romlott fogam, amit tömni kéne - szóval nem szép a mosolyom.


Nézegettem a honlapokat, hogy mennyit is kéne gyűjtenem egy ilyen expedícióra, és nem tudok nagyon kiigazodni. Valószínű koronát kéne csináltatnom, de nem nagyon tudom, hogy ezek az árak egy fogra szólnak vagy teljes fogsorra, lehet-e csak néhány bizonyos fogra kérni ezt, a többit pedig betömetni simán, vagy jobban megérné a teljes felső fogsort megcsináltatni? Milyen anyagot érdemes választani?


Aki belevágott egy ilyenbe mennyiből jözz ki a végén?



2016. okt. 29. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked smile makeover kell,smile center.

Létezik instant fogszabályzás is.

Ha amúgy jók a fogaid akkor ez megoldható vékony kerámiahéjakkal is,ezért felesleges koronát csináltatni

2016. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
kis bevezetőért emeld meg a xxxdet és jelentkezz be egy jobb helyre. Árak alaphangon is milliók .. végléeges variációk 4-5-7 millió. Megéri. tapasztalat.
2016. okt. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Milyen milliók? Minek ilyen baromságokkal riogatni? Persze minden lehetséges, de ennek kijelentéséhez messze nem mondott eleget. Most ha van pár szuvas foga, azokat betömni, esetleg párat gyökérkezelni, koronát tenni rájuk, az nem feltétlenül kerül milliókba, a problémák számától és méretétől függ. Ha implantátumok nem kellenek, akkor jó eséllyel mindenképp egymillió alatt lesz. Persze ha valamiért tökéletes, hollywoodi hófehér mosolyt akar és ehhez hajlandó átszabni a fél fogsorát héjakkal meg minden szarral (de minek...), akkor tényleg lehet tízmillió is.


Én azt mondanám, kezdetnek számolj 15 ezret egy tömésre és 50 ezret egy koronára (kérdés, melyikre kell korona, ezt te nem tudod eldönteni, persze ha a fél fog hiányzik, akkor jó eséllyel kell, bár elég lehet egy in/onlay is.


Egyébként meg nézz már ki egy szimpatikus fogászatot és menj el egy fogkőleszedés-állapotfelmérésre mittudomén 15 ezerért és ott átbeszélhetsz mindent és kaphatsz egy komplett részletes árajánlatot. Akik ilyet nem tudnak adni, azokat rögtön felejtsd is el.

2016. okt. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 gyökérkezelt fogam van, amire szerintem jó lenne koronát tetetni, a többire szerintem elég a tömés.


Esetleg tudnál jó fogorvost ajánlani? Megnéztem a honlpját annak, amit az első is ajánlott, biztos nagyon profik, de van egy olyan érzésem, hogy semmi jót nem jelent, hogy nincs a honlapon konkrét árajánlat...

2016. okt. 29. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha írsz nekik még aznap visszaírnak,akár konkrét árakat is ha az a kérdésed.

Én elsősorban a munkáikat néztem,szerintem ők dolgoznak a legszebben.

Az 5-7 millió egyébként teljesen abszurd.Akkor nem kerül annyiba a fogad,ha teljes alsó,felső implantátumot csináltatsz.

Fogfehérítés,két korona meg a többi front fogadra kerámia héj nem kerül 1 milliónál többe és hollywoodi mosolyod lesz.

2016. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát 7 millió helyett inkább húzatnám ki minden fogam és csináltatnék protézist, de komolyan...:D Matek és pénzügy a köbön.
2016. okt. 29. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__77..

6/8 válasz. A kérdésed átlagos, semmi konkrétum, semmi fotók .. beszélünk a "valamiről". xd Így kb a válaszok is hasonlóan "átlagosak". Nem is tudom mit várnak ilyen kérdésekre? Bármilyen fogorvost, fogszakorvost, implantológust stb felhívhatsz ..azt reagálják, hogy "emeld meg a sexxedet és jelentkezz be", mert látatlanból nem nyilatkoznak.. hogyan is tehetnék?! (Az ár pedig így lesz egyedi!) :D Még egy fontos .. te esztétikai fogászatot szeretnél nem egy sztk-s hentest .. tehát megvan az ára! Természetesen az árak gyakorlatilag évente mozdulnak felfelé, még ha a többség nem is gondolná. És hogy mennyire körültekintően kell figyelni a plusz dolgokra, egyebekre, a lehetőségekre, az árakra, a fájdalmakra és komplikációkra (meg hogy ne halj éhen) azt még itt a gyakorin is ..., már akik tényleg tapasztalatból beszélünk pl.: teljes paletta csere .. elégszer kiveséztük. Például hány éves a páciens?! Már ez az egyetlen kérdés lehetőségeket ad vagy vesz el. A milliós árak pedig a valóság. Tényeket közlök és nem normál fogorvosi weboldalakon talált összegekről beszélek. De olyan érzésem van a kérdező csak beszél, beszél, beszél .. viszont érdemben nem tesz azért, amit szeretne. A minőségi esztétikai fogászat nem a "pár százas" ajánlat. Ha gyorsan szeretnéd megoldani valami helyi maszek fogorvos több tagú hidakkal a mosolyzónát és voálá .. menő lettél!! xD

2016. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!