Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Esztétikai fogszabályozás...

Esztétikai fogszabályozás vélemény?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy az első két fogam kifelé áll, ráadásul aránytalanul nagyok is. Fogszabályozóval nem vagyok megbékélve, félek attól is hogy mivel közel van a fogam az ajkamhoz, így gyakran felsértené, de a másik nagy probléma, hogy csak két egészséges fog kihúzásával lehetne megoldani rögzíthető fogszabályozóval a dolgot, melyet sem én, sem szüleim nem támogatunk. Azonban láttam/hallottam az esztétikai fogszabályozásról, amikor lecsiszolják és olyan koronát raknak a fogra, hogy az megfelelően álljon. Mi a véleményetek erről?


16F


2016. ápr. 8. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A Damon módszerrel általában nem kell húzni. Annyi, hogy drága nekem több, mint fél millióba kerül. Ezeket csak magánnál lehet intézni.
2016. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de sajnos anyagilag lehetetlen.
2016. ápr. 8. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor marad a hagyományos TB kezelés.
2016. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!