Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a baj az állkapcsommal?

Mi lehet a baj az állkapcsommal?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt edzés közben kiakadt/kificamodott az állkapcsom. Ezt követően vissza is ugrott, de nehezen tudtam összezárni a számat. A szájsebészeten elmondták, hogy el van csúszva az alsó rész (már 3 éve észrevettem), de eddig semmi problémám nem volt belőle. Megnyugtattak, hogy semmi baj, le is zártam magamban. Majd ezen a héten kedden edzés közben ismét megtörtént, annyi különbséggel, hogy a jobb oldalon-ahol a ficam? történt- szinte mar össze sem érnek a hátsó fogaim és azóta is folyamatosan fáj, nem elviselhetetlenül, de fáj, míg az első alkalommal a fájdalom kb. 4 óra alatt elmúlt. Történt valakivel hasonló már? Mi lehet a mostani probléma? Sajnos az ünnep miatt nem tudom szakorvossal megnézetni.

2016. okt. 29. 13:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!