Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen büdös a szám?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én érzem, de iszonyúan zavar... Elvileg nincs lyukas fogam, félévente járok fogkövet leszedetni, ami lyukas fogam volt, mind belett tömve. Napjában többször mosok fogat, plusz fogselymet is használok. Azt tudni kell, hogy kuszábbak a fogaim, nem látványos, de azért a tisztítást jobban megnehezíti. Amit észrevettem,hogy selymezésnél amikor kihúzom két fog között, iszonyatos büdös a selyem, nyilván az odakerült ételmaradék miatt! :S Szerintem ez nem normális, főleg, hogy alig étkezek, meg pár óra alatt kb képes így odarohadni az étel? :S Kb. mintha genny folyna minden fogam közt... Mi erre a megoldás, egyáltalán van megoldás? Ettől jobban nem tudom ápolni a fogaim, elektromos fogkefét használok, meg kb már mindent!
2016. okt. 30. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít-e de pl fogselymezésnél és elektromos fogkefe használatánál állandóan vérzik az ínyem... és csak az elmex fogkrémet tudom használni, minden mástól iszonyúan fájnak elől a fogaim
2016. okt. 30. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a fogorvoshoz de ne csak úgy hogy foglalsz egy időpontot és bemész a rendelőbe hogy jónapot kívánok xy doktort keresem elvileg ő fog kezelni aztán kijön köszönsz neki és elkezditek kérhetsz tőle tanácsot is és ha rálehelnél hogy megmondja büdös e a szád vagy nem hogy csak te érzed annak vagy ez lenne egy másik ember véleménye is nem harap a fogorvos kérhetsz tőle tanácsot is. És még a végére én is adok egy tanácsot: kezdj el gyülmölcsös és mentholos rágókat rágni ha ennyire így érzed
2016. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél szájvizet. Fogmosás, fogselyem, majd szájvíz. Jól öblögesd át a fogaid között, ez segíteni fog. Én egy természetes szájvizet használok, ami fertőtlenít is, és ez abszolút segít azon a problémán amit írsz.
2016. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szájvíz plusz ínyzuhany használhat neked.
2016. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fogkefe helyett térj át a kókusolajjal történő ayurvédikus fogápolásra és megszünik a prolémád.

[link]

2016. okt. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!