Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? (Fogfájás)

Mi lehet ez? (Fogfájás)

Figyelt kérdés

Egy-ket napja a jobb also szemfogam hirtelen, random pillanatokban elkezd eszmeletlenul fajni, mintha folyamatosan huznak kifele. Ez tart olyan ot percig, es utana megint nem faj.

Nem tudom, van-e osszefugges, de a nyaron beleharaptam egy almaba (ugyanezzel a fogammal)es ott nagyon fajt utana hetekig, aztan elmentunk fogorvoshoz aki azt mondta, semmi baja nincs, szep fogaim vannak. Azota is fajt neha, de igyekszem nem ott harapni.

De a mai nap folyaman ez mar a 6., hogy folyamatosan nyilall bele, aludni sem tudtam tole az ejszaka. Mit tehetnek, mi lehet ez? Egyebkent megyunk fogorvoshoz hetfon, de addig nem tudom, hogy birom ki...

Elore is megköszönnék minden valaszt!



2016. nov. 4. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lyukas és majd betömik.

De majd a fogorvos megmondja, nem kell parázni.:)

2016. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás van a gyökérnél, majd a röntgen kimutatja ha igen, akkor gyökérkezelik a fogad.
2016. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!