Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót kaptam, éhes...

Fogszabályzót kaptam, éhes vagyok. Hogyan tudok enni? Kb mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Tegnap rakták fel a fogszabályzómat, azóta nem tudok enni. Alapból nem fáj a fogam, csak kicsit kellemetlen érzés, viszont ha rágni próbálok, legyen bármilyen puha is az étel, rettentően fáj. A kenyér belét is nehezemre esik megrágni.


Hogyan tudnék enni? Valamint mennyi idő után múlik el a fájdalom, hogy tudjak normálisan működni? :D


2016. nov. 5. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor fog elmulni, szerintem ez az egyentol is fugg. Egyel levest, tejbegrizt, fozeleket, zoldsegleveket igyal.
2016. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. nov. 5. 14:13
 3/3 anonim válasza:
Általában 2-3 nap alatt jobb lesz. :) kicsit lassan fog menni az éves, ha nem teljesen híg állapotú ételt eszel, de ne aggódj, nemsokára újra menni fog, csak inkább késsel villával egyél. Én szendvics helyett pl kenyérbelet ettem, arra meg felaprítottam felvágottat. Jó, puha halat is csináltam, túrót is ettem rengeteget, tofut, joghurtot, gyümölcslevest, főzeléket, zabkását, párolt zöldségeket, turmixolt cuccokat :)
2016. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!