Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után még...

Bölcsességfog húzás után még mindig fáj?

Figyelt kérdés
Mikor fog elmúlni? A bal alsó bölcsességfogamat húzták ki. Nem volt nagy műtét, egy szimpla fog húzás volt, de még azóta is fáj az állkapcsom. Nem erős fájdalom, hanem tompa 24 órán át tartó fájdalom, amibe kezdek már belefáradni. Múlthéten erős fájdalmaim voltak miatta éjjel aludni se bírtam, ezért vissza mentem oda ahol csinálták, és 3 napon át rakta bele gyógyszeres csíkot. Azt mondták múlthét pénteken, hogy szépen gyógyul, most már jó lesz. De mikor fog elmúlni ez az állandó fájdalom? :S
2016. nov. 13. 12:25
 1/1 anonim válasza:
Ne aggódj, nekem is nagysokára múlt el, de nem azért, mert baj lett volna. Első héten nagyon fájt, visszamentem, kaptam fájdalomcsillapítót, utána még egy másfél hétig fájDOGÁLT, de a végére teljesen enyhült, majd észrevétlenül elmúlt. Ezekkel a dolgokkal türelmesnek kell lenni, az a fontos, hogy ne legyen baja a sebnek, neked pedig kitartást, szerintem egy héten belül megleszel. :)
2016. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!