Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csináltatta valaki a fogait...

Csináltatta valaki a fogait Debrecenben a klinikán?

Figyelt kérdés
(Nem az orvosdiákokra gondolok) Arra lennék kíváncsi,hogyan dolgoznak ott.Nem durvák-e és hogy vezetésesen érzéstelenítenek,vagy beledarcozzák az ember fejébe az injekciót.Csinálnak-e több fogat egy alkalommal?

2016. nov. 24. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod egyáltalán mi az a vezetéses érzéstelenítés? Az írásod alapján nem, így viszont nem értem hogy jössz te ahhoz, hogy az alapján válassz orvost, hogy csinál e ilyet vagy sem.
2016. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy miről beszélek!Úgy jövök ahhoz,hogy ez alapján válasszak:volt "darcos"tapasztalatom!Te mi alapján választassz fogorvost?Talán szemszín alapján?
2016. dec. 28. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvosok vannak értünk,nem pedig fordítva!
2016. dec. 28. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alapján biztos nem, amit te leírtál. A vezetéses érzéstelenítés alatt ugyanis egészen mást értenek, mint ahogy azt te értelmezted. Sajnálom, nem szeretném lerombolni az illúzióidat, csak ha mindenáron ilyen fogalmakkal szeretnél dobálózni, akkor nem árt tisztázni a jelentésüket is. Végzős vagyok fogorvosi szakon, tudom miről beszélek. Ha érdekel, szívesen elmagyarázom egyébként, de ilyen alapján felesleges orvost választanod, ugyanis vezetéses érzéstelenítést minden fogorvos végez, fogtól és beavatkozástól függően.
2016. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!