Hogy aludhatok?

Figyelt kérdés
Napok óta nem aludtam fogfajas miatt , ma kihúzták , de még nem állt el a vérzés (a doki szerint ez még nem baj), de már nagyon álmos vagyok, alig látok és akaratomon kívül is elfogok aludni. De félek, hogy ha kiveszem a gezt megfulladok az alvást vérbe , ahogy attól is, hogy ha benthagyom a gezt akkor véletlenül lenyelem vagy ilyesmi.
2016. nov. 28. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Alvadt vérbe* (tényleg fáradt vagyok) azt tudom, hogy vízszintesben nem a legjobb lenni ilyenkor, de alszok én ülve is, az nem gond
2016. nov. 28. 16:48
 2/2 anonim ***** válasza:

legközelebb esetleg párnázz ki egy széket, ülj rá fordítva és a fejed lógasd át a támlán, ha valami ki is folyik az a földre megy. Vagy ülj rá magzatpózban, az egyik karod vesd át a támlán, tedd azt a kezed a támlára és hajtsd rá a fejed bár ez karfás széknél jobb. Nem vagyok rá büszke ányszor aludtam így...


Sikerült megoldani amúgy?

2016. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!