Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a fogam ha...

Mitől fájhat a fogam ha ráharapok?

Figyelt kérdés
Nemrég müzlit ettem ami egy picit keményebb volt, és az egyik rágásnál egy tompa fájdalmat éreztem az egyik fogamban. Alapból nem fáj, ,csak ha ráharapok, mintha kiakarna esni DE nem mozog, megmozgattam. Nem lyukas. Mit tegyek?

2016. nov. 29. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Irány a fogorvos! a gyökérrel lehet a baj.
2016. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az eddig is fájt volna, nem? Eddig nem volt ilyen. Plusz felülre nem rég lett fogszabályzóm, és elötte kellett mennem röntgenre, de nem mutatott problémát egyik fogsorommal sem. Most az egyik alsó fogamról van szó.
2016. nov. 29. 18:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapból egy minimális mozgása van de nem lifeg. Lehet hogy az amit ettem kemény volt és megsérthette valahogy??:/ Félek hogy kihull.
2016. nov. 29. 18:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Néha picit elmúlik a fájdalom, remélem csak felsértettem picit és nem lesz nagyobb baj.
2016. nov. 29. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a fogorvossal, lehet kellene egy röntgen.
2016. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!