Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 22. en vettek le a fogszabalyz...

22. en vettek le a fogszabalyzom 2 nappal kesobb megkaptam az éjszakait is. Hany nap utan valhat nehezebbe a felrakasa ha ejszaka nem tudom berakni?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok es felorankent jarok wcre hanyni gondolom ilyenkor nem a legjobb hordani de aztan lehet hulyeseg de nemtudom hogy pontosan mit tegyek

#betegség #fogszabályozás #ejszakaifogszabalyzo
2016. dec. 3. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell a nap 24 órájában hordani, iskolában például én nem hordtam. Otthon egyből feltettem, mert ajánlott minél többet hordani. Estére ha jobban leszel, akkor felteszed. Ha nem, az sem tragédia.

Egyébként nekem egy hét után adták csak oda az éjszakait és nem kezdtek el visszaállni annyi idő alatt.

2016. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem kell egesznap :) csak nem orulnek neki ha par nap mar szamitana..de igy megnyugodtam mondjuk en most napközben se tudom viselni de remelem hogy hamarosan igen..koszonom a válaszod
2016. dec. 3. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!