Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után nem kaptam...

Gyökérkezelés után nem kaptam ideiglenes tömést, azt mondták szívogassam gyakran! Hogyan kell szívogatni?

Figyelt kérdés
Tudom, biztosan nagyon bután hangzik a kérdés, párom próbálta elmagyarázni, de nem sikerül. Szerdán kell visszamenni a dokihoz. Mosom gyakran, mint mindig de tele van ételmaradékkal. Párom próbálja kipiszkálgatni amennyire lehet, de sokat segítene ha tudnám szívogatni is.
2016. dec. 3. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Gyokerkezeles utan

ha,metszofog akkor azonnal,betomil majd menni,kell par nap mulva fedo tomesre.

ha nem metszo fog akkor meg tesznek bele gyoler olo rudakat de akkor is ratomnek valamivel.

majd a gyoker olest szoktak,ismetelni.



Szivogatni ....bocs....de a fszt kell.

2016. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 igen ilyen is van.. meg olyan is, hogy nyitva hagyja az orvos ( attól mert te még nem találkoztál vele igen is van ilyen)


kérdező: Odateszed hozzá/elé a nyelved és mintha innál megszívod. Nem szabadna fájnia, viszont vérezhet. Tartsátok tisztán a lyukat, próbálj meg nem nagyon enni azon az oldalon. Ha bele megy valami, akkor ne piszkáljátok, nehogy lentebb menjen a lyukban, inkább öblögesd hosszan langyos vízzel.

2016. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszönöm a válaszod!
2016. dec. 3. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Le fog torni.Az elgyengitett fogat ne szivogasd.

Kifurta az orvos.

torhet mint az allat

2016. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos mondta...én nem értem. Te is orvos vagy?
2016. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd a fogadhoz a nyelved és szívd, akkor kijön a gyulladt váladék, ne egyél azon az oldalon, nagyon nem jó ha belemegy étel, elfertőződik.
2016. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!