Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó után láthatóan...

A fogszabályzó után láthatóan meg fog változni az arcom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a gond a fogaimmal hogy felūl nincs elég hely és az első fogaim picit egymáson vannak és eléggé előre állnak (kiharaphatnám a pòkot a sarokból tipus de nem annyira durva). Ha bal oldalròl nézi az ember olyan mint ha tökéletes lenne a fogsorom de ha jobb oldalròl nézem undorító. Arról az oldalról nagyon látszik s emiatt teljesen más a jobb profilom mint a bal. Ráadásul az alsó és felső fogsorom (hátul talál nincs baj) közé befér az ujjam. Aztmondta a doktornő kellene húzni kettőt és vállalom is (bár félek hogy később megbánom) a szép fogszor érdekèben. Szóval most hogy térjek a lényegre hogyha a fölső előreálló , összetorlódott fogaimat raknák főleg rendbe 2 húzással akkor külső szemmel nézve változna e az arcom (formája vagy kūlseje) mert épp most kezedtem elfogadni magam olyannak amilyen vagyok csak a fogaimmal nem vagyok kibékūlve. Egyèbkènt alul felūl lenne fogszabályzò és mèg mondták hogy az alsó fogsorom csapott kicsit kéne kerekíteni. A válaszokat nagyon megköszönnèm.

16/L



2016. dec. 4. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy annyira változtatna az arcodon. Egy szép fogsor nagyon megnyerő tud lenni. Vágj bele szerintem.
2016. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!