Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeti beavatkozás...

Szájsebészeti beavatkozás altatásban Miskolcon?

Figyelt kérdés
A mai nap közölte a fogorvosom, hogy sajnos nem tudja kihúzni komplikációmentesen a jobb alsó 7-es fogamat. A bal alsó 7-es szintén hasonló helyzetben! Azt javasolta, hogy Miskolcon a Megyei Kórházban a szájsebészetesen vetessem ki, de az a helyzet, hogy nagyon félek tőle. A fájdalom, fúró hangja és hasonló kellemetlenségek abszolút nem érdekelnek, csak sajnos elég erős garatreflexem van, ezért a hátsó fogaknál való turkálás problémát okoz! :( És hát lássuk be, ez nem olyan dolog, hogy épp műtik ki a fogam, vérzik stb én meg ugrálok a székben mert öklendeznem kell! Szóval kicsit el vagyok keseredve mert itt Miskolcon nem igazán van lehetőség altatásos fogászati ellátásra csak egy helyen, de az is csak éber szedálás és borzasztó drága! Viszont olvastam a neten, hogy az említett miskolci szájseben (Megyei Kórház) autistákat kezelnek altatásban, ergo van rá lehetőség! (nem vagyok autista :) ) Gondoljátok, hogy ha a házi orvosomtól kérek ilyen szakmai javaslatot vagy hasonlót, hogy esetemben rendkívül indokolt az altatás, szerintetek elvállalják? Nyilván honorálnám egy kisebb összeggel! Várnék javaslatokat de kérlek titeket kíméljetek a "szedd már össze magad, ki kell bírni" beszólásokkal, mert sajnos elég nagy probléma ez, és csak az értheti aki hasonló cipőben jár :/

2016. dec. 6. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Csakis akkor csinálják meg ingyen altatásban, ha szellemi fogyatékos vagy. A háziorvos nem fog ilyen papírt kiállítani. Én is rettegtem a fogorvostól, tudom miről beszélsz, de találni kell egy nagyon jót, és máris nem fogsz félni. Az altatásos fogkezelés meg 100.000 Ft-nál kezdődik.
2016. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!