Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem fáj, normális,...

Miért nem fáj, normális, fájni fog? (tegnap volt foghúzásom) 15/L

Figyelt kérdés

Tegnap kihúzattam a farkasfogamat. Felkészültem arra, hogy még érzéstelenítővel is majd beszarok a fájdalomtól, de semmi, aminek persze örülök, csak furcsállom!

Beadott 3 érzéstelenítőt, 2-3 húzással kint is volt a fogam, csodálkoztak kicsit mennyire hegyes a vége, megfogták az ujjukkal mindketten majd kidobták a kukába, fizettem és mehettem isten hírével.

Apa azt mondta mikor kimegy az érzéstelenítő akkor fog valószínűleg fájni de még mindig semmi (szerencsére).

Később visítani fogok vagy megnyugodhatok?



2016. dec. 8. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem most már megnyugodhatsz. Ha könnyen kijött, akkor nem kell miért fájnia.


Nekem gyulladt fogamat húzták, nem jött ki könnyen, kicsit meg is dagadt az arcom, de fájni nem fájt jobban, mint egy bármilyen seb.

2016. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan kint volt és már egy napja ennek megnyugodhatsz, szerencséd volt. :)
2016. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!