Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meglehet csináltatni?

Meglehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Nemrég letört a 6 fogam fele, és nem csináltattam meg. Nos, annyira lyukas lett addigra hogy full fekete az a rész ahol letörött és észrevettem hogy az egész korona leakar esni, mert érzek valami feszegető fájdalmat és a nyelvemhez hajlik. És mire eljutok fogorvoshoz félek h nem lehet megcsináltatni. Ha mégis, akkor nagyon drága lehet gondolom :s. (tudom h én vagyok a hibás, és szégyellem magam ezért nem kérek olyat hogy "elkellett volna elöbb menni fogorvoshoz")

2016. dec. 10. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csappal és újabb koronával megoldható, de az is lehet, hogy már ki kell húzni majd, ezt csak az orvos tudja megmondani miután megnézte.
2016. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi foganyag maradt meg, de a leírtak alapján inkább ebből húzás lesz
2016. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!